DSC1003AE5-025.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DSC1003AE5-025.0000
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS
Foi de date: DSC1003AE5-025.0000.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DSC1003AE5-025.0000
Număr parc DSC1003AE5-025.0000 Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere MEMS OSCILLATOR LOW POWER LVCMOS Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 4272 pcs Fișa cu date DSC1003AE5-025.0000.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.8 V ~ 3.3 V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie DSC1003
Evaluări AEC-Q100 ambalare Tube
Pachet / Caz 4-VDFN Exposed Pad producție CMOS
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Înălțime - așezată (Max) 0.035" (0.90mm)
Funcţie Standby (Power Down) Frecvență Stabilitate ±10ppm
Frecvență 25MHz descriere detaliata 25MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-VDFN Exposed Pad
Curent - aprovizionare (Max) 8mA Curent - furnizare (dezactivare) (Max) 15µA