ATTINY44V-10SSUR
Prezentarea produsului
Număr parc: ATTINY44V-10SSUR
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 4KB FLASH 14SOIC
Foi de date: 1.ATTINY44V-10SSUR.pdf2.ATTINY44V-10SSUR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ATTINY44V-10SSUR
Număr parc ATTINY44V-10SSUR Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 4KB FLASH 14SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 74091 pcs Fișa cu date 1.ATTINY44V-10SSUR.pdf2.ATTINY44V-10SSUR.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 14-SOIC
Viteză 10MHz Serie AVR® ATtiny
Dimensiunea RAM 256 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 4KB (2K x 16) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Alte nume ATTINY44V-10SSUR-ND
ATTINY44V-10SSURTR
ATTINY44V10SSUR
Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 12
Dimensiunea EEPROM 256 x 8 descriere detaliata AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 4KB (2K x 16) FLASH 14-SOIC