ATTINY44V-10PU
Prezentarea produsului
Număr parc: ATTINY44V-10PU
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 4KB FLASH 14DIP
Foi de date: 1.ATTINY44V-10PU.pdf2.ATTINY44V-10PU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ATTINY44V-10PU
Număr parc ATTINY44V-10PU Producător Micrel / Microchip Technology
Descriere IC MCU 8BIT 4KB FLASH 14DIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 114717 pcs Fișa cu date 1.ATTINY44V-10PU.pdf2.ATTINY44V-10PU.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 14-PDIP
Viteză 10MHz Serie AVR® ATtiny
Dimensiunea RAM 256 x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 4KB (2K x 16) Periferice Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
ambalare Tube Pachet / Caz 14-DIP (0.300", 7.62mm)
Alte nume 1611-ATTINY44V-10PU Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 12
Dimensiunea EEPROM 256 x 8 descriere detaliata AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 4KB (2K x 16) FLASH 14-PDIP