AT91M55800A-33CI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT91M55800A-33CI Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AT91M55800A-33CI
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 32BIT ROMLESS 176LFBGA
Foi de date: 1.AT91M55800A-33CI.pdf2.AT91M55800A-33CI.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile AT91M55800A-33CI
Număr parc AT91M55800A-33CI Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 4637 pcs Fișa cu date 1.AT91M55800A-33CI.pdf2.AT91M55800A-33CI.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 176-BGA (13x13)
Viteză 33MHz Serie AT91
Dimensiunea RAM 8K x 8 Tip memorie program ROMless
Dimensiunea memoriei programului - Periferice POR, WDT
ambalare Tray Pachet / Caz 176-LFBGA
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 58 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata ARM7® AT91 Microcontroller IC 16/32-Bit 33MHz ROMless 176-BGA (13x13) Convertoare de date A/D 8x10b; D/A 2x10b