AT91M43300-25CI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AT91M43300-25CI
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC MCU 32BIT ROMLESS 144BGA
Foi de date: 1.AT91M43300-25CI.pdf2.AT91M43300-25CI.pdf3.AT91M43300-25CI.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile AT91M43300-25CI
Număr parc AT91M43300-25CI Producător Micrel / Microchip Technology
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 144-BGA (13x13)
Viteză 25MHz Serie AT91
Dimensiunea RAM 3K x 8 Tip memorie program ROMless
Dimensiunea memoriei programului - Periferice WDT
ambalare Tray Pachet / Caz 144-LFBGA
Tip oscilator External Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 58 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata ARM7® AT91 Microcontroller IC 16/32-Bit 25MHz ROMless 144-BGA (13x13) Convertoare de date -