AT49LH004-33JC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT49LH004-33JC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AT49LH004-33JC
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC FLASH 4M PARALLEL 32PLCC
Foi de date: AT49LH004-33JC.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile AT49LH004-33JC
Număr parc AT49LH004-33JC Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 3878 pcs Fișa cu date AT49LH004-33JC.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 50µs Tensiune - Aprovizionare 3 V ~ 3.6 V
Tehnologie FLASH Pachetul dispozitivului furnizor 32-PLCC
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz 32-LCC (J-Lead) Temperatura de Operare 0°C ~ 85°C (TC)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year)
Tip de memorie Non-Volatile Dimensiunea memoriei 4Mb (512K x 8)
Interfața de memorie Parallel Formatul memoriei FLASH
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant descriere detaliata FLASH Memory IC 4Mb (512K x 8) Parallel 33MHz 32-PLCC
Frecvența ceasului 33MHz Numărul părții de bază AT49LH004