AT49LH002-33JC-T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT49LH002-33JC-T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AT49LH002-33JC-T
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC FLASH 2M PARALLEL 32PLCC
Foi de date: AT49LH002-33JC-T.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile AT49LH002-33JC-T
Număr parc AT49LH002-33JC-T Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 6667 pcs Fișa cu date AT49LH002-33JC-T.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 50µs Tensiune - Aprovizionare 3 V ~ 3.6 V
Tehnologie FLASH Pachetul dispozitivului furnizor 32-PLCC
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 32-LCC (J-Lead) Alte nume AT49LH002-33JC SL383
AT49LH002-33JC SL383-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 85°C (TC) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year) Tip de memorie Non-Volatile
Dimensiunea memoriei 2Mb (256K x 8) Interfața de memorie Parallel
Formatul memoriei FLASH Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
descriere detaliata FLASH Memory IC 2Mb (256K x 8) Parallel 33MHz 32-PLCC Frecvența ceasului 33MHz