AT27BV512-12JI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT27BV512-12JI Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AT27BV512-12JI
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC EPROM 512K PARALLEL 32PLCC
Foi de date: AT27BV512-12JI.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile AT27BV512-12JI
Număr parc AT27BV512-12JI Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 4256 pcs Fișa cu date AT27BV512-12JI.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page - Tensiune - Aprovizionare 2.7 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologie EPROM - OTP Pachetul dispozitivului furnizor 32-PLCC
Serie - ambalare Tube
Pachet / Caz 32-LCC (J-Lead) Alte nume AT27BV51212JI
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TC) Tipul de montare Surface Mount