AT27BV4096-12VI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT27BV4096-12VI Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AT27BV4096-12VI
Producator / Marca: Micrel / Microchip Technology
Descrierea produsului IC EPROM 4M PARALLEL 40VSOP
Foi de date: AT27BV4096-12VI.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile AT27BV4096-12VI
Număr parc AT27BV4096-12VI Producător Micrel / Microchip Technology
cantitate valabila 3057 pcs Fișa cu date AT27BV4096-12VI.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page - Tensiune - Aprovizionare 2.7 V ~ 3.6 V, 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologie EPROM - OTP Pachetul dispozitivului furnizor 40-VSOP
Serie - ambalare Tray
Pachet / Caz 40-TFSOP (0.488", 12.40mm Width) Alte nume AT27BV409612VI
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TC) Tipul de montare Surface Mount