UF92B23-BTLR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UF92B23-BTLR
Producator / Marca: Mechatronics
Descrierea produsului FAN AXIAL 92X25MM 230VAC TERM
Foi de date: 1.UF92B23-BTLR.pdf2.UF92B23-BTLR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UF92B23-BTLR
Număr parc UF92B23-BTLR Producător Mechatronics
Descriere FAN AXIAL 92X25MM 230VAC TERM Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5793 pcs Fișa cu date 1.UF92B23-BTLR.pdf2.UF92B23-BTLR.pdf
Lăţime 25.00mm Greutate 0.618 lb (280.32g)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 230VAC
terminare 2 Terminals Presiune statica 0.160 in H2O (39.8 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 92mm L x 92mm H Serie UF92B
RPM 2300 RPM Putere (Wați) 14.00W
Temperatura de Operare -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) Zgomot 32.0 dB(A)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - cadru Aluminum
Ingress Protection - Caracteristici -
Tip de ventilator Tubeaxial Ratingul curent 0.060A