UF92B12-SWHR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UF92B12-SWHR
Producator / Marca: Mechatronics
Descrierea produsului FAN AXIAL 92X25MM 115VAC WIRE
Foi de date: 1.UF92B12-SWHR.pdf2.UF92B12-SWHR.pdf3.UF92B12-SWHR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UF92B12-SWHR
Număr parc UF92B12-SWHR Producător Mechatronics
Descriere FAN AXIAL 92X25MM 115VAC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8910 pcs Fișa cu date 1.UF92B12-SWHR.pdf2.UF92B12-SWHR.pdf3.UF92B12-SWHR.pdf
Lăţime 25.00mm Greutate 0.618 lb (280.32g)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 115VAC
terminare 2 Wire Leads Presiune statica 0.260 in H2O (64.8 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 92mm L x 92mm H Serie UF92B
RPM 3000 RPM Putere (Wați) 11.00W
Temperatura de Operare -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) Zgomot 36.0 dB(A)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material - cadru Aluminum
Ingress Protection - Caracteristici -
Tip de ventilator Tubeaxial Ratingul curent 0.120A