MXB9733H24B-BSR-PC
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MXB9733H24B-BSR-PC
Producator / Marca: Mechatronics
Descrierea produsului FAN BLOWER 97X33MM 24VDC WIRE
Foi de date: 1.MXB9733H24B-BSR-PC.pdf2.MXB9733H24B-BSR-PC.pdf3.MXB9733H24B-BSR-PC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MXB9733H24B-BSR-PC
Număr parc MXB9733H24B-BSR-PC Producător Mechatronics
Descriere FAN BLOWER 97X33MM 24VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 33.00mm Greutate 0.397 lb (180.08g)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 24VDC
terminare 2 Wire Leads Presiune statica 1.063 in H2O (264.8 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Rectangular/Rounded - 97mm L x 94.4mm H Serie MXB9733
RPM 3300 RPM Alte nume 1570-1798
Temperatura de Operare - Zgomot 55.0 dB(A)
Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT) Durată de viață @ Temp. -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici - Tip de ventilator Blower
Ratingul curent 0.550A Tip rulant Ball