MSI1380H48B2-BBR
MechatronicsMechatronics
MSI1380H48B2-BBR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MSI1380H48B2-BBR
Producator / Marca: Mechatronics
Descrierea produsului FAN IMP MTRZD 133X80MM 48VDC
Preț de referință (în dolari SUA)
6 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MSI1380H48B2-BBR
Număr parc MSI1380H48B2-BBR Producător Mechatronics
Descriere FAN IMP MTRZD 133X80MM 48VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 80.00mm Greutate 1.7 lbs (771.1g)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 48VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica 1.771 in H2O (441.1 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Round - 133mm Dia Serie MSI1380
RPM 4500 RPM Temperatura de Operare -
Zgomot 66.0 dB(A) Material - cadru -
Material - Lama Plastic Durată de viață @ Temp. -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Auto Restart, Locked Rotor Sensor Tip de ventilator Motorized Impellers
Ratingul curent 2.50A Tip rulant Ball