MSI1225H24B2-BBR
MechatronicsMechatronics
MSI1225H24B2-BBR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MSI1225H24B2-BBR
Producator / Marca: Mechatronics
Descrierea produsului FAN IMP MTRZD 120X25MM 24VDC
Preț de referință (în dolari SUA)
128 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MSI1225H24B2-BBR
Număr parc MSI1225H24B2-BBR Producător Mechatronics
Descriere FAN IMP MTRZD 120X25MM 24VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 25.00mm Greutate 0.356 lb (161.48g)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 24VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica 0.570 in H2O (142.0 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Round - 120mm Dia Serie MSI1225
RPM 3500 RPM Temperatura de Operare -
Zgomot 54.0 dB(A) Material - cadru -
Material - Lama Plastic Durată de viață @ Temp. -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Auto Restart, Locked Rotor Sensor Tip de ventilator Motorized Impellers
Ratingul curent 0.480A Tip rulant Ball