MR9225M24B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
MR9225M24B1+6-FSR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MR9225M24B1+6-FSR
Producator / Marca: Mechatronics
Descrierea produsului FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
Foi de date: 1.MR9225M24B1+6-FSR.pdf2.MR9225M24B1+6-FSR.pdf3.MR9225M24B1+6-FSR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MR9225M24B1+6-FSR
Număr parc MR9225M24B1+6-FSR Producător Mechatronics
Descriere FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 25.00mm Greutate 0.264 lb (119.75g)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 24VDC
terminare 4 Wire Leads Presiune statica 0.330 in H2O (82.2 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 92mm L x 92mm H Serie MR9225
RPM 3600 RPM Temperatura de Operare -
Zgomot 45.1 dB(A) Material - cadru Plastic
Material - Lama Plastic Durată de viață @ Temp. -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach) Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.190A Tip rulant Ball