MR8032H24B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
MR8032H24B1+6-FSR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MR8032H24B1+6-FSR
Producator / Marca: Mechatronics
Descrierea produsului FAN AXIAL 80X32MM 24VDC WIRE
Foi de date: 1.MR8032H24B1+6-FSR.pdf2.MR8032H24B1+6-FSR.pdf3.MR8032H24B1+6-FSR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MR8032H24B1+6-FSR
Număr parc MR8032H24B1+6-FSR Producător Mechatronics
Descriere FAN AXIAL 80X32MM 24VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 32.00mm Greutate 0.32 lb (145.15g)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 24VDC
terminare 4 Wire Leads Presiune statica 0.763 in H2O (190.0 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 80mm L x 80mm H Serie MR8032
RPM 6000 RPM Temperatura de Operare -
Zgomot 48.6 dB(A) Material - cadru Plastic
Material - Lama Plastic Durată de viață @ Temp. -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach) Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.350A Tip rulant Ball