MR8025L24B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
MR8025L24B1+6-FSR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MR8025L24B1+6-FSR
Producator / Marca: Mechatronics
Descrierea produsului FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Foi de date: 1.MR8025L24B1+6-FSR.pdf2.MR8025L24B1+6-FSR.pdf3.MR8025L24B1+6-FSR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MR8025L24B1+6-FSR
Număr parc MR8025L24B1+6-FSR Producător Mechatronics
Descriere FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 25.00mm Greutate 0.119 lb (53.98g)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 24VDC
terminare 4 Wire Leads Presiune statica 0.150 in H2O (37.3 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 80mm L x 80mm H Serie MR8025
RPM 3000 RPM Temperatura de Operare -
Zgomot 31.5 dB(A) Material - cadru Plastic
Material - Lama Plastic Durată de viață @ Temp. -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach) Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.100A Tip rulant Ball
Aprobări CE, cUL, TUV, UL Flux de aer 44.0 CFM (1.23m³/min)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MR8025M12B-FSR
MR8025M12B-FSR
Producători: Mechatronics
Descriere: FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
In stoc: 12101 pcs
Descarca: MR8025M12B-FSR.pdf
RFQ
MR8025L24B1-FSR
MR8025L24B1-FSR
Producători: Mechatronics
Descriere: FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE