MR4020E24B-RSR
MechatronicsMechatronics
MR4020E24B-RSR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MR4020E24B-RSR
Producator / Marca: Mechatronics
Descrierea produsului FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE
Foi de date: 1.MR4020E24B-RSR.pdf2.MR4020E24B-RSR.pdf3.MR4020E24B-RSR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MR4020E24B-RSR
Număr parc MR4020E24B-RSR Producător Mechatronics
Descriere FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 20.00mm Greutate 0.053 lb (24.04g)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 24VDC
terminare 2 Wire Leads Presiune statica 0.450 in H2O (112.1 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 40mm L x 40mm H Serie MR4020
RPM 11000 RPM Alte nume 1570-1354
Temperatura de Operare - Zgomot 39.1 dB(A)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Material - cadru Plastic
Material - Lama Plastic Durată de viață @ Temp. -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Auto Restart Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.110A Tip rulant Ball