MR3010L12B1-RSR
MechatronicsMechatronics
MR3010L12B1-RSR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MR3010L12B1-RSR
Producator / Marca: Mechatronics
Descrierea produsului FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE
Foi de date: 1.MR3010L12B1-RSR.pdf2.MR3010L12B1-RSR.pdf3.MR3010L12B1-RSR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MR3010L12B1-RSR
Număr parc MR3010L12B1-RSR Producător Mechatronics
Descriere FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 10.00mm Greutate 0.018 lb (8.16g)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica 0.110 in H2O (27.4 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 30mm L x 30mm H Serie MR3010
RPM 6000 RPM Temperatura de Operare -
Zgomot 20.5 dB(A) Material - cadru Plastic
Material - Lama Plastic Durată de viață @ Temp. -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Auto Restart, Speed Sensor (Tach) Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.050A Tip rulant Ball