MR1238L48B1+6-FSR
MechatronicsMechatronics
MR1238L48B1+6-FSR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MR1238L48B1+6-FSR
Producator / Marca: Mechatronics
Descrierea produsului FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE
Foi de date: 1.MR1238L48B1+6-FSR.pdf2.MR1238L48B1+6-FSR.pdf3.MR1238L48B1+6-FSR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
40 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MR1238L48B1+6-FSR
Număr parc MR1238L48B1+6-FSR Producător Mechatronics
Descriere FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 38.00mm Greutate 0.838 lb (380.11g)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 48VDC
terminare 4 Wire Leads Presiune statica 0.660 in H2O (164.4 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 120mm L x 120mm H Serie MR1238
RPM 3500 RPM Temperatura de Operare -
Zgomot 58.5 dB(A) Material - cadru Plastic
Material - Lama Plastic Durată de viață @ Temp. -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach) Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.320A Tip rulant Ball