G9232X12B1+4-FS-TL24
MechatronicsMechatronics
G9232X12B1+4-FS-TL24 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: G9232X12B1+4-FS-TL24
Producator / Marca: Mechatronics
Descrierea produsului FAN AXIAL 92X32MM 12VDC WIRE
Foi de date: 1.G9232X12B1+4-FS-TL24.pdf2.G9232X12B1+4-FS-TL24.pdf3.G9232X12B1+4-FS-TL24.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile G9232X12B1+4-FS-TL24
Număr parc G9232X12B1+4-FS-TL24 Producător Mechatronics
Descriere FAN AXIAL 92X32MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS
Lăţime 32.00mm Greutate 0.335 lb (151.95g)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica 0.330 in H2O (82.2 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 92mm L x 92mm H Serie G9232
RPM 4000 RPM Temperatura de Operare -
Zgomot 44.0 dB(A) Material - cadru Polybutylene Terephthalate (PBT)
Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT) Durată de viață @ Temp. -
Ingress Protection - Caracteristici Speed Sensor (Tach), Thermistor
Tip de ventilator Tubeaxial Ratingul curent 0.680A