G8032M12B-RSR-EM
MechatronicsMechatronics
G8032M12B-RSR-EM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: G8032M12B-RSR-EM
Producator / Marca: Mechatronics
Descrierea produsului FAN AXIAL 80X32MM IP57 12VDC
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile G8032M12B-RSR-EM
Număr parc G8032M12B-RSR-EM Producător Mechatronics
Descriere FAN AXIAL 80X32MM IP57 12VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 32.00mm Greutate 0.286 lb (129.73g)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 2 Wire Leads Presiune statica 0.290 in H2O (72.2 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 80mm L x 80mm H Serie G8032
RPM 3500 RPM Temperatura de Operare -
Zgomot 38.0 dB(A) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - cadru Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT)
Caracteristici - Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.260A Tip rulant Ball
Aprobări CE, cUL, TUV, UL Flux de aer 41.0 CFM (1.15m³/min)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
G8032L24B-RSR
G8032L24B-RSR
Producători: Mechatronics
Descriere: FAN AXIAL 80X32MM 24VDC
In stoc: 9129 pcs
Descarca: G8032L24B-RSR.pdf
RFQ
G8032L12B1-RSR
G8032L12B1-RSR
Producători: Mechatronics
Descriere: FAN AXIAL 80X32MM TACH 12VDC
In stoc: 7937 pcs
Descarca: G8032L12B1-RSR.pdf
RFQ
G8032M12B-RSR-EM3
G8032M12B-RSR-EM3
Descriere: FAN AXIAL 80X32MM 12VDC WIRE