G6015M24B-RHR-EM
MechatronicsMechatronics
G6015M24B-RHR-EM Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: G6015M24B-RHR-EM
Producator / Marca: Mechatronics
Descrierea produsului FAN AXIAL 60X15MM IP57 24VDC
Foi de date: 1.G6015M24B-RHR-EM.pdf2.G6015M24B-RHR-EM.pdf3.G6015M24B-RHR-EM.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile G6015M24B-RHR-EM
Număr parc G6015M24B-RHR-EM Producător Mechatronics
Descriere FAN AXIAL 60X15MM IP57 24VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 15.00mm Greutate 0.111 lb (50.35g)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 24VDC
terminare 2 Wire Leads Presiune statica 0.170 in H2O (42.3 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 60mm L x 60mm H Serie G6015
RPM 4000 RPM Alte nume 1570-1244
G6015M24B-RHR-EM-ND
Temperatura de Operare - Zgomot 30.0 dB(A)
Ingress Protection IP57 - Dust Protected, Waterproof Caracteristici -
Tip de ventilator Tubeaxial Ratingul curent 0.080A