G4028M12B1-RSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: G4028M12B1-RSR
Producator / Marca: Mechatronics
Descrierea produsului FAN AXIAL 40X28MM TACH 12VDC
Foi de date: 1.G4028M12B1-RSR.pdf2.G4028M12B1-RSR.pdf3.G4028M12B1-RSR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile G4028M12B1-RSR
Număr parc G4028M12B1-RSR Producător Mechatronics
Descriere FAN AXIAL 40X28MM TACH 12VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 28.00mm Greutate 0.111 lb (50.35g)
Intervalul de tensiune 8 ~ 14VDC Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica 0.370 in H2O (92.2 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 40mm L x 40mm H Serie G4028
RPM 8000 RPM Temperatura de Operare -
Zgomot 37.0 dB(A) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - cadru Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Speed Sensor (Tach) Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.200A Tip rulant Ball