G4020L24B1-RSR-WS
MechatronicsMechatronics
G4020L24B1-RSR-WS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: G4020L24B1-RSR-WS
Producator / Marca: Mechatronics
Descrierea produsului FAN AXIAL 40X20MM TACH 24VDC
  • Mesaj
Specificațiile G4020L24B1-RSR-WS
Număr parc G4020L24B1-RSR-WS Producător Mechatronics
Descriere FAN AXIAL 40X20MM TACH 24VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 20.00mm Greutate 0.062 lb (28.12g)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 24VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica 0.110 in H2O (27.4 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 40mm L x 40mm H Serie G4020
RPM 5000 RPM Temperatura de Operare -
Zgomot 23.0 dB(A) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - cadru Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Speed Sensor (Tach) Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.070A Tip rulant Ball