G4020E12B2-RSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: G4020E12B2-RSR
Producator / Marca: Mechatronics
Descrierea produsului FAN AXIAL 40X20MM LCKD RTR 12VDC
Foi de date: 1.G4020E12B2-RSR.pdf2.G4020E12B2-RSR.pdf3.G4020E12B2-RSR.pdf4.G4020E12B2-RSR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile G4020E12B2-RSR
Număr parc G4020E12B2-RSR Producător Mechatronics
Descriere FAN AXIAL 40X20MM LCKD RTR 12VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 20.00mm Greutate 0.062 lb (28.12g)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica 0.230 in H2O (57.3 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 40mm L x 40mm H Serie G4020
RPM 8000 RPM Temperatura de Operare -
Zgomot 32.0 dB(A) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - cadru Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Locked Rotor Sensor Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.160A Tip rulant Ball