G4015X12B1-RSR
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: G4015X12B1-RSR
Producator / Marca: Mechatronics
Descrierea produsului FAN AXIAL 40X15MM TACH 12VDC
Foi de date: 1.G4015X12B1-RSR.pdf2.G4015X12B1-RSR.pdf3.G4015X12B1-RSR.pdf4.G4015X12B1-RSR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile G4015X12B1-RSR
Număr parc G4015X12B1-RSR Producător Mechatronics
Descriere FAN AXIAL 40X15MM TACH 12VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 15.00mm Greutate 0.051 lb (23.13g)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica 0.600 in H2O (149.5 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 40mm L x 40mm H Serie G4015
RPM 12000 RPM Temperatura de Operare -
Zgomot 39.0 dB(A) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - cadru Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Speed Sensor (Tach), Thermal Overload Protector (TOP) Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.350A Tip rulant Ball