F8025S12B2-FHR-TTL
MechatronicsMechatronics
F8025S12B2-FHR-TTL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: F8025S12B2-FHR-TTL
Producator / Marca: Mechatronics
Descrierea produsului FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Foi de date: 1.F8025S12B2-FHR-TTL.pdf2.F8025S12B2-FHR-TTL.pdf3.F8025S12B2-FHR-TTL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile F8025S12B2-FHR-TTL
Număr parc F8025S12B2-FHR-TTL Producător Mechatronics
Descriere FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 25.00mm Greutate 0.182 lb (82.55g)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica 0.070 in H2O (17.4 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 80mm L x 80mm H Serie F8025-H
RPM 2000 RPM Alte nume 1570-1576
Temperatura de Operare - Zgomot 22.0 dB(A)
Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT) Durată de viață @ Temp. -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Locked Rotor Sensor Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.075A Tip rulant Ball