F6025H12B1-FHR-TTL
MechatronicsMechatronics
Mechatronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: F6025H12B1-FHR-TTL
Producator / Marca: Mechatronics
Descrierea produsului FAN AXIAL 60X25MM TACH 12VDC
  • Mesaj
Specificațiile F6025H12B1-FHR-TTL
Număr parc F6025H12B1-FHR-TTL Producător Mechatronics
Descriere FAN AXIAL 60X25MM TACH 12VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 25.00mm Greutate 0.139 lb (63.05g)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica 0.260 in H2O (64.8 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 60mm L x 60mm H Serie F6025-H
RPM 4200 RPM Temperatura de Operare -
Zgomot 32.0 dB(A) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - cadru Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Speed Sensor (Tach) Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.140A Tip rulant Ball