F6025E12B-RSR
MechatronicsMechatronics
F6025E12B-RSR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: F6025E12B-RSR
Producator / Marca: Mechatronics
Descrierea produsului FAN AXIAL 60X25MM 12VDC
Foi de date: 1.F6025E12B-RSR.pdf2.F6025E12B-RSR.pdf3.F6025E12B-RSR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile F6025E12B-RSR
Număr parc F6025E12B-RSR Producător Mechatronics
Descriere FAN AXIAL 60X25MM 12VDC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11906 pcs Fișa cu date 1.F6025E12B-RSR.pdf2.F6025E12B-RSR.pdf3.F6025E12B-RSR.pdf
Lăţime 25.00mm Greutate 0.139 lb (63.05g)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 2 Wire Leads Presiune statica 0.230 in H2O (57.3 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 60mm L x 60mm H Serie F6025
RPM 4600 RPM Temperatura de Operare -
Zgomot 36.0 dB(A) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - cadru Polybutylene Terephthalate (PBT) Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici - Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.125A Tip rulant Ball