E9225H24B-FSR-L20
MechatronicsMechatronics
E9225H24B-FSR-L20 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: E9225H24B-FSR-L20
Producator / Marca: Mechatronics
Descrierea produsului FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
Foi de date: 1.E9225H24B-FSR-L20.pdf2.E9225H24B-FSR-L20.pdf3.E9225H24B-FSR-L20.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile E9225H24B-FSR-L20
Număr parc E9225H24B-FSR-L20 Producător Mechatronics
Descriere FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 25.00mm Greutate 0.245 lb (111.13g)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 24VDC
terminare 2 Wire Leads Presiune statica 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 92mm L x 92mm H Serie E9225
RPM 3200 RPM Alte nume 1570-1518
Temperatura de Operare - Zgomot 36.0 dB(A)
Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT) Durată de viață @ Temp. -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici - Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.168A Tip rulant Ball