E1225H24B1+3-FS
MechatronicsMechatronics
E1225H24B1+3-FS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: E1225H24B1+3-FS
Producator / Marca: Mechatronics
Descrierea produsului FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Foi de date: 1.E1225H24B1+3-FS.pdf2.E1225H24B1+3-FS.pdf3.E1225H24B1+3-FS.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile E1225H24B1+3-FS
Număr parc E1225H24B1+3-FS Producător Mechatronics
Descriere FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / neconform
Lăţime 25.00mm Greutate 0.436 lb (197.77g)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 24VDC
terminare 4 Wire Leads Presiune statica 0.240 in H2O (59.8 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 120mm L x 120mm H Serie E1225
RPM 2600 RPM Alte nume 1570-1508
Temperatura de Operare - Zgomot 40.0 dB(A)
Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT) Durată de viață @ Temp. -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Caracteristici Speed Sensor (Tach), Thermistor Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.240A Tip rulant Ball
Aprobări CE, cUL, TUV, UL Flux de aer 82.0 CFM (2.30m³/min)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
E1225H48B-FSR
E1225H48B-FSR
Producători: Mechatronics
Descriere: FAN AXIAL 120X25MM 48VDC
In stoc: 7099 pcs
Descarca: E1225H48B-FSR.pdf
RFQ
E1225H24B1-FSR
E1225H24B1-FSR
Producători: Mechatronics
Descriere: FAN AXIAL 120X25MM TACH 24VDC