E1225E24B1-FSR-TTL
MechatronicsMechatronics
E1225E24B1-FSR-TTL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: E1225E24B1-FSR-TTL
Producator / Marca: Mechatronics
Descrierea produsului FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Foi de date: 1.E1225E24B1-FSR-TTL.pdf2.E1225E24B1-FSR-TTL.pdf3.E1225E24B1-FSR-TTL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile E1225E24B1-FSR-TTL
Număr parc E1225E24B1-FSR-TTL Producător Mechatronics
Descriere FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 25.00mm Greutate 0.436 lb (197.77g)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 24VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica 0.280 in H2O (69.7 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square - 120mm L x 120mm H Serie E1225
RPM 3000 RPM Alte nume 1570-1507
Temperatura de Operare - Zgomot 44.0 dB(A)
Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT) Durată de viață @ Temp. -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici Speed Sensor (Tach) Tip de ventilator Tubeaxial
Ratingul curent 0.340A Tip rulant Ball