B6012M12D-BSR-CC
MechatronicsMechatronics
B6012M12D-BSR-CC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B6012M12D-BSR-CC
Producator / Marca: Mechatronics
Descrierea produsului FAN BLOWER 60X12MM 12VDC WIRE
Foi de date: 1.B6012M12D-BSR-CC.pdf2.B6012M12D-BSR-CC.pdf3.B6012M12D-BSR-CC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B6012M12D-BSR-CC
Număr parc B6012M12D-BSR-CC Producător Mechatronics
Descriere FAN BLOWER 60X12MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 12.00mm Greutate 0.057 lb (25.85g)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 2 Wire Leads Presiune statica 0.300 in H2O (74.7 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square/Rounded - 60mm L x 60mm H Serie B6012
RPM 3600 RPM Temperatura de Operare -
Zgomot 34.0 dB(A) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Caracteristici -
Tip de ventilator Blower Ratingul curent 0.200A
Tip rulant Ball Aprobări -
Flux de aer 5.0 CFM (0.140m³/min)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
B6006LT
B6006LT
Producători: Pulse Electronics Corporation
Descriere: IC CHIP
In stoc: 5856 pcs
Descarca:
RFQ
B6012M12D-BSR
B6012M12D-BSR
Producători: Mechatronics
Descriere: BLOWER 60X12MM 12VDC
In stoc: 7737 pcs
Descarca: B6012M12D-BSR.pdf
RFQ
B6025L12B-BSR
B6025L12B-BSR
Producători: Mechatronics
Descriere: BLOWER 60X25MM 12VDC
Descarca: B6025L12B-BSR.pdf
B6006L
B6006L
Descriere: IC CHIP
Descarca:
B6003
B6003
B6012M24D-BSR
B6012M24D-BSR
Descriere: BLOWER 60X12MM 24VDC
Descarca: B6012M24D-BSR.pdf
B6003T
B6003T
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW