B1232H12B6-BSR
MechatronicsMechatronics
B1232H12B6-BSR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B1232H12B6-BSR
Producator / Marca: Mechatronics
Descrierea produsului FAN BLOWER 120X32MM 12VDC WIRE
Foi de date: 1.B1232H12B6-BSR.pdf2.B1232H12B6-BSR.pdf3.B1232H12B6-BSR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B1232H12B6-BSR
Număr parc B1232H12B6-BSR Producător Mechatronics
Descriere FAN BLOWER 120X32MM 12VDC WIRE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Lăţime 32.00mm Greutate 0.706 lb (320.24g)
Intervalul de tensiune - Tensiune - evaluat 12VDC
terminare 3 Wire Leads Presiune statica 0.680 in H2O (169.4 Pa)
Dimensiune / Dimensiune Square/Rounded - 120mm L x 120mm H Serie B1232
RPM 2800 RPM Alte nume 1570-1774
Temperatura de Operare - Zgomot 49.0 dB(A)
Material - Lama Polybutylene Terephthalate (PBT) Durată de viață @ Temp. -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Caracteristici PWM Control Tip de ventilator Blower
Ratingul curent 0.800A Tip rulant Ball