MAX6468XS18D3+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6468XS18D3+T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX6468XS18D3+T
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC MPU/RESET CIRC 1.800V SC70-4
Foi de date: 1.MAX6468XS18D3+T.pdf2.MAX6468XS18D3+T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MAX6468XS18D3+T
Număr parc MAX6468XS18D3+T Producător Maxim Integrated
Descriere IC MPU/RESET CIRC 1.800V SC70-4 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3248 pcs Fișa cu date 1.MAX6468XS18D3+T.pdf2.MAX6468XS18D3+T.pdf
Tensiune - prag 1.8V Tip Simple Reset/Power-On Reset
Pachetul dispozitivului furnizor SC-70-4 Serie -
Resetați timpul de expirare 150 ms Minimum restabili Active Low
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SC-82A, SOT-343
producție Push-Pull, Totem Pole Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)