MAX6468US33D7+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6468US33D7+T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX6468US33D7+T
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC MPU/RESET CIRC 3.30V SOT143-4
Foi de date: 1.MAX6468US33D7+T.pdf2.MAX6468US33D7+T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MAX6468US33D7+T
Număr parc MAX6468US33D7+T Producător Maxim Integrated
Descriere IC MPU/RESET CIRC 3.30V SOT143-4 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5029 pcs Fișa cu date 1.MAX6468US33D7+T.pdf2.MAX6468US33D7+T.pdf
Tensiune - prag 3.3V Tip Simple Reset/Power-On Reset
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-143-4 Serie -
Resetați timpul de expirare 1.2 s Minimum restabili Active Low
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz TO-253-4, TO-253AA
producție Push-Pull, Totem Pole Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)