MAX6334UR23D3-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6334UR23D3-T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX6334UR23D3-T
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC MPU LV 2.30V 100MS SOT23-3
Foi de date: 1.MAX6334UR23D3-T.pdf2.MAX6334UR23D3-T.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MAX6334UR23D3-T
Număr parc MAX6334UR23D3-T Producător Maxim Integrated
Descriere IC MPU LV 2.30V 100MS SOT23-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4707 pcs Fișa cu date 1.MAX6334UR23D3-T.pdf2.MAX6334UR23D3-T.pdf
Tensiune - prag 2.3V Tip Simple Reset/Power-On Reset
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-3 Serie -
Resetați timpul de expirare 100 ms Minimum restabili Active Low
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
producție Open Drain or Open Collector Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)