MAX6334UR22D3-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6334UR22D3-T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX6334UR22D3-T
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC MPU LV 2.20V 100MS SOT23-3
Foi de date: 1.MAX6334UR22D3-T.pdf2.MAX6334UR22D3-T.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MAX6334UR22D3-T
Număr parc MAX6334UR22D3-T Producător Maxim Integrated
Descriere IC MPU LV 2.20V 100MS SOT23-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5722 pcs Fișa cu date 1.MAX6334UR22D3-T.pdf2.MAX6334UR22D3-T.pdf
Tensiune - prag 2.2V Tip Simple Reset/Power-On Reset
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-3 Serie -
Resetați timpul de expirare 100 ms Minimum restabili Active Low
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
producție Open Drain or Open Collector Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul de tensiuni monitorizate 1 Tipul de montare Surface Mount
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MAX6335US18D3+T
MAX6335US18D3+T
Producători: Maxim Integrated
Descriere: IC MPU/RESET CIRC 1.80V SOT143-4
In stoc: 4742 pcs
Descarca: MAX6335US18D3+T.pdf
RFQ
MAX6334UR20D3+
MAX6334UR20D3+
Producători: Maxim Integrated
Descriere: IC MPU LV 2.00V 100MS SOT23-3
In stoc: 17537 pcs
Descarca: MAX6334UR20D3+.pdf
RFQ
MAX6334UR20D3+T
MAX6334UR20D3+T
Descriere: IC MPU/RESET CIRC 2.00V SOT23-3
Descarca: MAX6334UR20D3+T.pdf
MAX6334UR22D3+T
MAX6334UR22D3+T
Descriere: IC MPU/RESET CIRC 2.20V SOT23-3