MAX6023EBT45+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6023EBT45+T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX6023EBT45+T
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC VREF SERIES 4.5V 5UCSP
Foi de date: 1.MAX6023EBT45+T.pdf2.MAX6023EBT45+T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MAX6023EBT45+T
Număr parc MAX6023EBT45+T Producător Maxim Integrated
Descriere IC VREF SERIES 4.5V 5UCSP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 66660 pcs Fișa cu date 1.MAX6023EBT45+T.pdf2.MAX6023EBT45+T.pdf
Tensiune - ieșire (min / fix) 4.5V Tensiune - intrare 4.7 V ~ 12.6 V
Toleranţă ±0.2% Coeficientul de temperatură 30ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 5-UCSP Serie -
Tip de referință Series ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 5-WFBGA, CSPBGA Tipul de ieșire Fixed
Alte nume MAX6023EBT45+T-ND
MAX6023EBT45+TTR
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Zgomot - 10 Hz până la 10 kHz 215µVrms Zgomot - 0.1 Hz la 10 Hz 110µVp-p