MAX6023EBT30+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6023EBT30+T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX6023EBT30+T
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC VREF SERIES 3V 5UCSP
Foi de date: 1.MAX6023EBT30+T.pdf2.MAX6023EBT30+T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MAX6023EBT30+T
Număr parc MAX6023EBT30+T Producător Maxim Integrated
Descriere IC VREF SERIES 3V 5UCSP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 27787 pcs Fișa cu date 1.MAX6023EBT30+T.pdf2.MAX6023EBT30+T.pdf
Tensiune - ieșire (min / fix) 3V Tensiune - intrare 3.2 V ~ 12.6 V
Toleranţă ±0.2% Coeficientul de temperatură 30ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 5-UCSP Serie -
Tip de referință Series ambalare Strip
Pachet / Caz 5-WFBGA, CSPBGA Tipul de ieșire Fixed
Alte nume MAX6023EBT30+
MAX6023EBT30+TTR
MAX6023EBT30+TTR-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Zgomot - 10 Hz până la 10 kHz 150µVrms Zgomot - 0.1 Hz la 10 Hz 75µVp-p