MAX1837EUT33#TG16
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX1837EUT33#TG16
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC REG BUCK 3.3V 0.25A SOT23-6
Foi de date: 1.MAX1837EUT33#TG16.pdf2.MAX1837EUT33#TG16.pdf3.MAX1837EUT33#TG16.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MAX1837EUT33#TG16
Număr parc MAX1837EUT33#TG16 Producător Maxim Integrated
Descriere IC REG BUCK 3.3V 0.25A SOT23-6 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V Tensiune - ieșire (Max) -
Tensiune - Intrare (Min) 4.5V Tensiune - Intrare (Max) 24V
Topologie Buck Redresor sincron No
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-6 Serie -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SOT-23-6
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Funcţie Step-Down
Frecvență - Comutare - descriere detaliata Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 250mA SOT-23-6
Curent - ieșire 250mA Numărul părții de bază MAX1837