MAX1837ETT33+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX1837ETT33+T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MAX1837ETT33+T
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC REG BUCK 3.3V 0.25A 6TDFN
Foi de date: 1.MAX1837ETT33+T.pdf2.MAX1837ETT33+T.pdf3.MAX1837ETT33+T.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MAX1837ETT33+T
Număr parc MAX1837ETT33+T Producător Maxim Integrated
Descriere IC REG BUCK 3.3V 0.25A 6TDFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V Tensiune - ieșire (Max) -
Tensiune - Intrare (Min) 4.5V Tensiune - Intrare (Max) 24V
Topologie Buck Redresor sincron No
Pachetul dispozitivului furnizor 6-TDFN-EP (3x3) Serie -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 6-WDFN Exposed Pad
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume MAX1837ETT33+T-ND
MAX1837ETT33+TTR
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Surface Mount
Funcţie Step-Down Frecvență - Comutare -
descriere detaliata Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 250mA 6-WDFN Exposed Pad Curent - ieșire 250mA