DS2251T-32-16#
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DS2251T-32-16#
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 32KB NVSRAM 72SIMM
Foi de date: DS2251T-32-16#.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DS2251T-32-16#
Număr parc DS2251T-32-16# Producător Maxim Integrated
cantitate valabila 3902 pcs Fișa cu date DS2251T-32-16#.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 72-SIMM
Viteză 16MHz Serie DS225x
Dimensiunea RAM - Tip memorie program NVSRAM
Dimensiunea memoriei programului 32KB (32K x 8) Periferice Power-Fail Reset, WDT
ambalare Tray Pachet / Caz 72-SIMM
Tip oscilator External Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 32 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata 8051 DS225x Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 32KB (32K x 8) NVSRAM 72-SIMM Convertoare de date -