DS2250T-64-16
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS2250T-64-16 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DS2250T-64-16
Producator / Marca: Maxim Integrated
Descrierea produsului IC MCU 8BIT 64KB NVSRAM 40SIMM
Foi de date: 1.DS2250T-64-16.pdf2.DS2250T-64-16.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DS2250T-64-16
Număr parc DS2250T-64-16 Producător Maxim Integrated
cantitate valabila 3883 pcs Fișa cu date 1.DS2250T-64-16.pdf2.DS2250T-64-16.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 4.75 V ~ 5.25 V Pachetul dispozitivului furnizor 40-SIMM
Viteză 16MHz Serie DS225x
Dimensiunea RAM - Tip memorie program NVSRAM
Dimensiunea memoriei programului 64KB (64K x 8) Periferice Power-Fail Reset, WDT
ambalare Tray Pachet / Caz 40-SIMM
Tip oscilator External Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 32 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata 8051 DS225x Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 64KB (64K x 8) NVSRAM 40-SIMM Convertoare de date -