PCD-40-350B
MEAN WELLMEAN WELL
PCD-40-350B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PCD-40-350B
Producator / Marca: MEAN WELL
Descrierea produsului LED DRVR CC AC/DC 70-108V 350MA
Foi de date: PCD-40-350B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PCD-40-350B
Număr parc PCD-40-350B Producător MEAN WELL
Descriere LED DRVR CC AC/DC 70-108V 350MA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4424 pcs Fișa cu date PCD-40-350B.pdf
Tensiune - ieșire 70 ~ 108 V Tensiune - Izolare 3.75kV
Tensiune - Intrare (Min) 180VAC Tensiune - Intrare (Max) 295VAC
Tip Constant Current Topologie AC DC Converter
Stilul de terminare Wire Leads Dimensiune / Dimensiune 5.04" L x 2.36" W x 1.24" H (128.0mm x 60.0mm x 31.5mm)
Serie PCD-40 Evaluări IP42
Putere (Wați) 38W Alte nume 1866-5381
PCD-40-350B-ND
Temperatura de Operare -30°C ~ 50°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OTP, SCP
Eficienţă 87% Dimming Triac
descriere detaliata 350mA 70 ~ 108 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Curent - Ieșire (Max) 350mA