PCD-40-1750B
MEAN WELLMEAN WELL
PCD-40-1750B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PCD-40-1750B
Producator / Marca: MEAN WELL
Descrierea produsului LED DRVR CC AC/DC 13-23V 1.75A
Foi de date: PCD-40-1750B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PCD-40-1750B
Număr parc PCD-40-1750B Producător MEAN WELL
Descriere LED DRVR CC AC/DC 13-23V 1.75A Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3753 pcs Fișa cu date PCD-40-1750B.pdf
Tensiune - ieșire 13 ~ 23 V Tensiune - Izolare 3.75kV
Tensiune - Intrare (Min) 180VAC Tensiune - Intrare (Max) 295VAC
Tip Constant Current Topologie AC DC Converter
Stilul de terminare Wire Leads Dimensiune / Dimensiune 5.04" L x 2.36" W x 1.24" H (128.0mm x 60.0mm x 31.5mm)
Serie PCD-40 Evaluări IP42
Putere (Wați) 40W Alte nume 1866-5380
PCD-40-1750B-ND
Temperatura de Operare -30°C ~ 50°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OTP, SCP
Eficienţă 85% Dimming Triac
descriere detaliata 1.75A 13 ~ 23 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Curent - Ieșire (Max) 1.75A
Aprobări CB, CE, ENEC
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PCD-25-350A
PCD-25-350A
Producători: MEAN WELL
Descriere: LED DRVR CC AC/DC 40-58V 350MA
In stoc: 5020 pcs
Descarca: PCD-25-350A.pdf
RFQ
PCD-60-1400B
PCD-60-1400B
Producători: MEAN WELL
Descriere: LED DRIVER CC AC/DC 25-43V 1.4A
In stoc: 4537 pcs
Descarca: PCD-60-1400B.pdf
RFQ
PCD-5-R
PCD-5-R
Producători: Bussmann (Eaton)
Descriere: FUSE BOARD MNT 5A 125VAC/400VDC