LDD-500HW
MEAN WELLMEAN WELL
LDD-500HW Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LDD-500HW
Producator / Marca: MEAN WELL
Descrierea produsului LED DRIVER CC BUCK 2-52V 500MA
Foi de date: LDD-500HW.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LDD-500HW
Număr parc LDD-500HW Producător MEAN WELL
Descriere LED DRIVER CC BUCK 2-52V 500MA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10847 pcs Fișa cu date LDD-500HW.pdf
Tensiune - ieșire 2 ~ 52 V Tensiune - Intrare (Min) 9VDC
Tensiune - Intrare (Max) 56VDC Tip Constant Current
Topologie Buck Stilul de terminare Wire Leads
Dimensiune / Dimensiune 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm) Serie LDD-H
Evaluări IP67 Alte nume 1866-3112
LDD-500HW-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 97% Dimming PWM
descriere detaliata 500mA 2 ~ 52 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output Curent - Ieșire (Max) 500mA