LDD-350LW
MEAN WELLMEAN WELL
LDD-350LW Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LDD-350LW
Producator / Marca: MEAN WELL
Descrierea produsului LED DRIVER CC BUCK 2-30V 350MA
Foi de date: LDD-350LW.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LDD-350LW
Număr parc LDD-350LW Producător MEAN WELL
Descriere LED DRIVER CC BUCK 2-30V 350MA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 18907 pcs Fișa cu date LDD-350LW.pdf
Tensiune - ieșire 2 ~ 30 V Tensiune - Intrare (Min) 9VDC
Tensiune - Intrare (Max) 36VDC Tip Constant Current
Topologie Buck Stilul de terminare Wire Leads
Dimensiune / Dimensiune 0.89" L x 0.39" W x 0.35" H (22.6mm x 9.9mm x 8.9mm) Serie LDD-L
Evaluări IP67 Alte nume 1866-3110
LDD-350LW-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 95% Dimming PWM
descriere detaliata 350mA 2 ~ 30 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output Curent - Ieșire (Max) 350mA