HVG-320-36B
MEAN WELLMEAN WELL
HVG-320-36B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HVG-320-36B
Producator / Marca: MEAN WELL
Descrierea produsului LED DRVR CC/CV AC/DC 18-36V 8.9A
Foi de date: HVG-320-36B.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 843 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 843 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HVG-320-36B
Număr parc HVG-320-36B Producător MEAN WELL
Descriere LED DRVR CC/CV AC/DC 18-36V 8.9A Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 843 pcs Fișa cu date HVG-320-36B.pdf
Tensiune - ieșire 18 ~ 36 V Tensiune - Izolare 3.75kV
Tensiune - Intrare (Min) 180VAC Tensiune - Intrare (Max) 528VAC
Tip Constant Current, Voltage Topologie AC DC Converter
Stilul de terminare Wire Leads Dimensiune / Dimensiune 9.26" L x 3.54" W x 1.72" H (235.2mm x 90.0mm x 43.8mm)
Serie HVG-320 Evaluări IP67
Putere (Wați) 320W Alte nume 1866-2835
HVG-320-36B-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 93.5% Dimming Analog, PWM
descriere detaliata 8.9A 18 ~ 36 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Curent - Ieșire (Max) 8.9A